Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı 

"İsrafın Önlenmesine Yönelik Kurumsal Yapı ve Toplumsal İsrafın Önlenebilmesi Amacıyla Eğitimde Yapılabilecekler" konulu bir seminer gerçekleştirildi.3 Ocak 2020 Cuma günü  saat 10.30'da Bakanlığımız Başöğretmen Toplantı Salonunda  Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (TİSVA)  Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Aziz AKGÜL tarafından "İsrafın Önlenmesine Yönelik Kurumsal Yapı ve Toplumsal İsrafın Önlenebilmesi Amacıyla Eğitimde Yapılabilecekler" konulu bir seminer gerçekleştirildi.

Bakanlığımız birim amirlerinin katıldığı seminerin açılış konuşmasını yapan Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Burhanettin DÖNMEZ tasarrufun önemi konusuna değindi.

Ardından Sayın Prof. Dr. Aziz AKGÜL israfı önlemeye yönelik sunumunu gerçekleştirdi. Sunumda kamuda tasarrufun nasıl sağlanabileceği, Bakanlığımızın bu konuda neler yapabileceğini anlatttı. Seminer Su Dedektifleri Projesi Koordinatörü  Öznur KARASU'nun projenin tanıtımını yaptığı sunumu ve sonrası soru cevap bölümü ile devam etti.

Seminer, Başkanımız Prof. Dr. Burhanettin DÖNMEZ'in Prof. Dr. Aziz AKGÜL'e plaket takdimi ile sona erdi.

06-01-202006-01-202006-01-2020

Serhat Mah. 1290. Sokak No.8/B 06374 Yenimahalle/Ankara TÜRKİYE - 0 (312) 413 43 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.