Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı 

TALİM VE TERBİYE KURULU BAŞKANLIĞI 2023 YILI İKİNCİ 6 AYLIK FAALİYET RAPORU YAYIMLANDI

Başkanlığımızın misyon ve vizyonu ile üst politika belgeleri doğrultusunda, 2023 yılı ikinci altı ayında gerçekleştirilen faaliyetleri içeren "Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Faaliyet Raporu (Temmuz-Aralık 2023)" yayımlanmıştır. Yayımlanan bu rapor ile Başkanlığımız faaliyetleri hakkında paydaşlarımızın ve kamuoyunun bilgilendirilmesi amaçlanmıştır.
TALİM VE TERBİYE KURULU BAŞKANLIĞI 2023 YILI İKİNCİ 6 AYLIK FAALİYET RAPORU YAYIMLANDI

Başkanlığımız faaliyetlerinin izleme ve değerlendirilmesine yönelik olarak hazırlanan bu rapor; Başkanlığımız hakkındaki genel bilgiler, 2023 yılı birinci altı aylık döneminde gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin özet bilgiler ile 2023 yılı ikinci altı aylık döneminde gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin bilgiler olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır.

Raporumuzun izleme ve değerlendirme faaliyetlerini kapsayan 2023 yılı Temmuz-Aralık dönemi içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler ise kurul çalışmaları, öğretim programları/kurs programları uygulamaları, ders kitapları ve eğitim araçları, eğitim politikalarına yönelik çalışmalar, araştırma-geliştirme, izleme-değerlendirme ve proje faaliyetleri, idari faaliyetler ile bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere ilişkin bilgileri içerecek şekilde düzenlenmiş ve yedi başlık altında ele alınmıştır.

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Faaliyet Raporu'na (Temmuz-Aralık 2023) ulaşmak için tıklayınız.

Serhat Mah. 1290. Sokak No.8/B 06374 Yenimahalle/Ankara TÜRKİYE - 0 (312) 413 43 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.