Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı 

Başkanlığımız Türkçe ve Dil Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Merkezi (TDE-ARGEM) tarafından verilen "Proje Hazırlama Eğitimi" nin ilk ikisi başarıyla tamamlandı.

Türkçe ve Dil Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Merkezi (TDE-ARGEM) "Proje Hazırlama Eğitimi"
Başkanlığımız Türkçe ve Dil Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Merkezi (TDE-ARGEM) tarafından verilen

Başkanlığımız Türkçe ve Dil Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Merkezi (TDE-ARGEM) proje uzmanlarından Elif TERTEMİZ ARAT ve Ezgi ÇELİK UZUN tarafından verilen "Proje Hazırlama Eğitimi"nin birincisi 23-24 Aralık 2021 tarihlerinde; ikincisi ise 30-31 Aralık 2021 tarihlerinde başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Eğitim aracılığıyla katılımcıların proje hazırlama ve yazma ile ilgili temel becerilerini ve farkındalıklarını geliştirmek hedeflenmiştir. Proje hazırlama eğitiminde kaynakların rasyonel kullanılması, projenin genel çerçevesinin çizilmesi, proje fikrinden proje tasarımına giden süreç, proje döngüsü yönetimi, mantıksal çerçeve yaklaşımı ile proje analizi, projenin planlanması ve uygulama aşamaları teorik ve uygulamalı şekilde anlatılmıştır. Eğitimlerin üçüncüsü 6-7 Ocak 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. 

Serhat Mah. 1290. Sokak No.8/B 06374 Yenimahalle/Ankara TÜRKİYE - 0 (312) 413 43 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.