Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı 

BAŞKANLIĞIMIZCA DÜZENLENECEK "TÜRKÇE VE DİL EĞİTİMİNDE İYİ UYGULAMALAR KONFERANSI" BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

Başkanlığımızca yürütülen "Türkçe ve Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı"nın 19 Şubat 2024 itibarıyla başlayan başvuru süresi yoğun talep üzerine 18 Mart 2024'e kadar uzatılmıştır.
BAŞKANLIĞIMIZCA DÜZENLENECEK

Başkanlığımızca yürütülen ve Onursal Başkanlığını Sayın Bakanımız Prof. Dr. Yusuf TEKİN'in yapacağı "Türkçe ve Dil Eğitiminde İyi Uygulamalar Konferansı" 22-24 Mayıs'ta Ankara'daki ilk muallim mektebi olan Gazi Üniversitesi Mimar Kemaleddin Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Yurt içinde ve yurt dışında çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlar, akademisyenler ve Bakanlığımızın ilgili birimleri ile öğretmenlerin yer alacağı konferansın başvuru süreci 19 Şubat 2024 itibarıyla başlamıştır. Başvurular, Başkanlığımız https://dilegitimindeiyiuygulamalar.meb.gov.tr adresinden yapılmaktadır ancak gelen yoğun talep üzerine başvuru süresi 18 Mart 2024'e kadar uzatılmıştır. Konferansa katkı sunmak isteyen herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Başvuru kılavuzu ve detaylı bilgi için https://dilegitimindeiyiuygulamalar.meb.gov.tr adresini tıklayınız.

Serhat Mah. 1290. Sokak No.8/B 06374 Yenimahalle/Ankara TÜRKİYE - 0 (312) 413 43 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.